Konsultacja chustowa online

Konsultacja chustowa online to dwutygodniowy proces, podczas którego razem ze mną ćwiczysz jedno wybrane wiązanie. Po umówieniu terminu i opłaceniu konsultacji otrzymujesz dostęp do grupy, w której znajdziesz szczegółowo omówione nagrania poszczególnych wiązań. Masz czas aby się z nimi zapoznać i zdecydować, którego z wiązań chcesz się ze mną uczyć. Przed pierwszym spotkaniem pomagam Ci również w wyborze chusty. Istnieje także możliwość wypożyczenia ode mnie pakietu chust do przetestowania, zanim zdecydujesz się na zakup własnej.

Pierwsze spotkanie jest najdłuższe, trwa około 40-60 minut. Omawiamy na nim temat pozycji dziecka w chuście oraz przyjaznej pielęgnacji, która ma ogromny wpływ na ogólny rozwój dziecka oraz powodzenie nauki motania. Następnie ćwiczymy wybrane wiązanie i poprawiamy błędy.

Drugie spotkanie online odbywa się po 3-5 dniach, podczas których masz czas na samodzielne ćwiczenia. Trwa około 20-30 minut. Podczas tego spotkania odpowiadam na wszystkie Twoje pytania, jakie pojawiły się w międzyczasie, rozwiewam wątpliwości i pomagam przeskoczyć ewentualne trudności, dając Ci do ręki alternatywne rozwiązania.

Trzecie spotkanie online odbywa się po 5-7 dniach. Tutaj szlifujemy ostatecznie Twoje wiązanie. Jeśli pojawią się jakieś pytania z Twojej strony – chętnie na nie odpowiem, zarówno podczas konsultacji jak i po. Zazwyczaj jest to ostatnie spotkanie i na tym etapie jesteś już wyposażona w wiedzę i umiejętności, dzięki którym wiązanie chusty nie sprawia Tobie najmniejszego problemu.

Jak przygotować się do konsultacji chustowej online?

Konsultacje online odbywają się za pośrednictwem wybranego komunikatora – Messanger, Whatsapp, Zoom. Aby poszło sprawnie, postaraj się abym dobrze Ciebie widziała – ustaw swój telefon lub komputer w pobliżu okna, tyłem do niego. Postaraj się także o ubranie, które będzie kontrastowało z chustą. Koszulkę możesz włożyć w spodnie, a włosy związać w wysokiego kitka – nie jest to żaden oficjalny dress code Chustomamy, jednak na początku brak przeszkadzajek w postaci plączących się włosów bardzo ułatwia naukę. Dziecku załóż osobno spodnie i skarpetki – to już wyjaśnię podczas spotkania 🙂 Jeśli masz jakieś pytania – chętnie na nie odpowiem. Skontaktuj się ze mną w najwygodniejszy dla siebie sposób.

Cena za całość (3 spotkania) – 60€. Płatności można dokonać za pomocą przelewu bankowego lub PayPal.